Fotosoutež "Nejzamilovanější okamžik" o 2x 10.000 Kč + 5.000 Kč!


Milí zamilovaní, po romantickém létu je zde trošku smutnější podzim, který jsme se Vám rozhodli rozjasnit soutěží o hodnotné ceny! Vyhlašujeme tedy podzimní VIVIEN FOTO SOUTĚŽ "Nejzamilovanější okamžik" o vouchery na svatební šaty z našeho salonu VIVIEN a snubní prsteny BRILAS v hodnotách 2x 10.000 Kč a cenu publika 5.000 Kč!

JAK SOUTĚŽIT?

Pošlete nám své foto emailem na soutez@salonvivien.czpřipojte své jméno a kontaktní telefon a svůj tip na nejhezčí svatební šaty z nabídky salonu vivien.
My Vaše foto vložíme do Facebook galerie a dáme Vám o tom emailem vědět. Prohlédněte si také snubní prsteny Brilas o něž také hrajete a které máme u nás v salonu k vyzkoušení.

O CO SE SOUTĚŽÍ?

Hlavní cena: Voucher v hodnotě 10.000 Kč na libovolné svatební šaty VIVIEN (vypůjčení či nákup) a voucher v hodnotě 10.000 Kč na snubní prsteny BRILAS pro fotku, která se bude nejvíce líbit porotě.
Cena publika: Voucher v hodnotě 5.000 Kč na libovolné svatební šaty VIVIEN (vypůjčení či nákup) pro fotku s největším počtem likes od českých a slovenských uživatelů.

TIP: 

Označte se v naší soutěžní galerii ve Vaší fotce, fotku tak uvidí i Vaši přátelé a dají Vám like, aniž byste je o to museli žádat. 10 fotek s nejvíce likes postoupí přímo do finále + 3 fotky dle výběru poroty a z této finálové třináctky porota vybere vítěze.
Pamatujte, že fotka nemusí být vůbec dokonalá, většinou zaujmou fotky nápadité či vyjadřující nějakou emoci.
Je povoleno fotky libovolně upravovat, retušovat, kolážovat a podobně. Cílem je jediné, zaujmout uživatele na FB.

JAK BUDE URČEN VÝHERCE?

Vámi zaslané fotky umístíme do soutěžní fotogalerie na Facebooku, kde v období 7.11.-12.12.2016 budou uživatelé hodnotit pomocí likes. 
Top 10 fotek podle počtu likes získaných od českých a slovenských uživatelů a 3 fotky dle výběru 3 členné poroty postoupí do finále, kde porota složená ze zaměstnaců firmy pořadatele vybere vítěze. 
Výherce bude vybrán a vyhlášen v úterý 13.12.2016.

Potřebujete svatební šaty ihned?

Na základě zkušeností víme, že s výběrem šatů a prstenů nemůžete mnohdy čekat až do skončení soutěže a nabízíme Vám tedy i možnost vrácení kupní ceny výpůjčky či nákupu svatebních šatů a snubních prstenů objednaných v průběhu soutěže tedy s datem objednání po 7.11.2016 až do výše vyhraného voucheru. Tzn. soutěž je vhodná i pro ty z Vás, kteří si u nás šaty a prsteny právě chtějí objednat či v průběhu soutěže již objednali!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

 • Pořadatelem soutěže je Svatební salon Vivien Vyškov vedený paní Hanou Sedlákovou, Husova 2, Vyškov, IČ: 14644908.
 • Soutěž probíhá v období 7.11.-12.12.2016.
 • Každý soutěžící může soutěžit jen s 1 soutěžní fotkou. Fotek může soutěžící zaslat více, ale do soutěže bude zařazena jen 1 dle rozhodnutí administrátora soutěže.
 • Výherce hlavní ceny bude vybrán hlasováním 3 členné poroty složené ze zaměstnaců pořadatele.
 • Výherce ceny publika bude soutěžní příspěvek s největším počtem likes od českých a slovenských uživatelů.
 • Výherci budou vyhlášeni 13.12.2016 na stránce soutěže, na firemním FB profilu pořadatele a budou kontaktováni emailem i telefonicky pro potvrzení přijetí výhry.
 • Výherce se zavazuje přebrat výherní voucher na pobočce pořadatele ve Vyškově a dává svolení k pořízení a zveřejnění fotek z předání voucheru a poskytnout pořadateli krátký rozhovor, který bude zveřejněn spolu s fotkami na stránkách a FB pořadatele.
 • Výherce je povinen uplatnit výherní voucher osobně na pobočce ve Vyškově do 31.12.2017.
 • Voucher je platný pro vypůjčení či nákupu svatebních šatů. Rozdíl hodnoty šatů a voucheru není možné vyplatit v Kč.
 • Soutěžit mohou lidé s trvalým pobytem na území ČR.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel, výhry či zrušení soutěže.
 • Soutěžící, kteří se pokusí o podvod budou vyloučeni.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit libovolného soutěžícího bez udání důvodu.
 • Výhry není možné soudně vymáhat.
 • Žádná data soutěžících získaná pořadatelem v soutěži nebudou nikdy předána žádné další straně.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na zaslání obchodního sdělení na emailové adresy soutěžících, které bude obsahovat možnost odhlášení z odběru.
 • Soutěžící účastí v soutěži vyjadřuje souhlas s využitím zaslané soutěžní fotky k propagačním účelům.
 • Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.
 • Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.

Finalisté soutěže

JDEME DO FINÁLE! :-) Děkujeme za Vaše krásné fotky a spoustu pozitivních ohlasů. Zde je finálová 13-ka z které vzejde ZÍTRA HLASOVÁNÍM POROTY VÍTĚZNÉ FOTO! Poradíte nám svými likes, KTERÉHO FINALISTU BYSTE VIDĚLI JAKO CELKOVÉHO VÍTĚZE VY? :-)

Vítězové ceny publika

Vánoční dárek od Svatebního salonu Vivien v podobě voucheru na 5000,- Kč si odnesla vítězka ceny publika Pavla Viktorýnová. Jsme rádi, že jsme mohli s tímto mladým sympatickým párem strávit čas v příjemné předvánoční atmosféře.

Hlavní vítěz

Vítěz HLAVNÍ CENY v podobě Voucheru na svatební šaty v ceně 10.000,-Kč http://www.salonvivien.cz/svatebni-saty a snubní prsteny v hodnotě 10.000,- Kč http://www.snubni-prsten.cz/snubni-prsteny/ DEMIS DYMA s partnerkou. Gratulujeme a přejeme těmto skvělým mladým lidem mnoho krásných společných chvil.

Komentáře

Komentáře

Fotosoutež Nejzamilovanjší okamžik